07 października 2019

Z pięcioma medalami wrócili nasi uczniowie z Finału Powiatowego w indywidualnej lidze LA. Złote krążki zdobyli Dawid Smyrak w pchnięciu Kulą i w rzucie oszczepem oraz Kacper Marek w Biegu na 100m. Kacper świetnie pobiegł również na 300m zajmując III miejsce. Brązowy medal zdobyła również nasza sztafeta 4x100 metrów w składzie: Kacper Marek, Dawid Smyrak, Adam Spyrka, Patryk Kołodziejczyk. Dobre wyniki uzyskiwali również inni nasi uczniowie, którzy uplasowali się pierwszej 10 zawodów: Łukasz motowidło oraz Bartłomiej Gaweł w pchnięciu kulą, Patryk Kołodziejczyk w biegu na 300m, Błażej Pietrusa  w biegu na 100m, Rafał Świtek w Biegu na 300m.