09 stycznia 2018

Wzorem, który nas obowiązywał tego dnia były "kropki". Obok kraty i prążków to bodaj najpopularniejszy wzór w historii mody. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nosiły je i wciąż noszą gwiazdy kina, a w ślad za nimi miliony kobiet na całym świecie.

 

Kochała go sama Księżna Diana, a w najbardziej klasycznej, czarno-białej wersji print ten powraca i w tym sezonie, jako jeden z wiodących trendów. Grochy i kropki nosimy we wszystkich możliwych odsłonach. Lady Di kochała groszki i sięgała po nie wyjątkowo często.

 

Jak co miesiąc, o godzinie 7:45 wraz z Panią Katarzyną Hurbol ruszyliśmy z aparatem aby zrobić zdjęcia uczniom ubranym - tym razem - w kropki.

Zaczęliśmy od klas VII, a następnie udaliśmy się do klas  gimnazjalnych. Uczniowie zaskoczyli nas swoim ubiorem a także przepięknymi dodatkami. Na nasze odwiedziny czekały już klasy 0, I, II, III, IV, V, VI. Uczniowie tych klas jak zwykle nas nie zawiedli i jak zawsze byli wspaniale przygotowani.

 

Po obejrzeniu wszystkich strojów zostało nam już tylko wyłonienie zwycięzcy. Została nim w tym miesiącu klasa IIIB ze Szkoły Podstawowej! Uczniowie  wraz z Panią wychowawczynią wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem w przygotowaniu fenomenalnych ubiorów, dzięki czemu pokonali całą konkurencję.

Serdecznie im gratulujemy!!!

 

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, dyrekcję oraz pozostałych pracowników do brania udziału w kolejnych "kolorowych dniach" w naszej szkole!
 

 

tekst: Paweł Bartunek, Przemek Wronka

 

 

W grudniu królowały kropki, grochy i groszki... IV kolorowy dzień

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zawoi       "W naszej szkole uczymy, wychowujemy w duchu miłości do Boga, Ojczyzny i ludzi."

Partnerzy:

 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoi Centrum

Przedszkole nr 1,     Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Zapałowicza 

Zawoja 2000, 34-222 Zawoja    tel./fax +48 33 87 75 020

e-mail: zszawojacentrum@gmail.com