09 listopada 2017

Sukcesem naszych gimnazjalistów zakończyły się gminne eliminacje w koszykówce, które odbyły się 8 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zawoi Centrum.

 

Najpierw na parkiecie pojawiły się dziewczęta. W swoim pierwszym meczu zmierzyły się z koleżankami z Zawoi Wilcznej. Nasze gimnazjalistki dominowały od pierwszej do ostatniej minuty ostatecznie wygrywając 30-6. Drugi mecz to pojedynek z rówieśniczkami ze Skawicy, które świetnie zaczęły mecz i prowadziły po kilku minutach 4-0. 

Nasze dziewczęta jednak szybko odrobiły straty i ostatecznie wygrały 20-8.

Skład dziewcząt: Aleksandra Iciek, Alicja Pająk, Marta Pająk, Julia Pietrusa, Joanna Chowaniak, Katarzyna Mętel, Gabriela Klimasara, Magdalena Piergies, Daria Ciepły, Ewelina Hutniczak, Natalia Smyrak, Adrianna Basiura.

 

Świetnie spisała się również drużyna chłopców, która po zwycięstwach 8-6 z SP nr 2 w  Zawoja Wilcznej oraz 17-8 z Sp nr 1 w Skawicy zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach i podobnie jak drużyna dziewcząt będzie reprezentować naszą Gminę w eliminacjach powiatowych.

Skład drużyny chłopców: Antoni Bogdan, Nikodem Fujak, Mateusz Sałaciak, Maksymilian Dobek, Paweł Szafraniec, Wojciech Surmiak, Rafał Dolech, Mateusz Dyrcz, Marcin Pasierbek, Artur Dudoń, Patryk Smyrak, Przemysław Wronak , Szymon Toczek.

 

 

 

 

 

tekst: Ł.S.

 

Podwójne mistrzostwo dla naszych gimnazjalistów!!!

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zawoi       "W naszej szkole uczymy, wychowujemy w duchu miłości do Boga, Ojczyzny i ludzi."

Partnerzy:

 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoi Centrum

Przedszkole nr 1,     Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Zapałowicza 

Zawoja 2000, 34-222 Zawoja    tel./fax +48 33 87 75 020

e-mail: zszawojacentrum@gmail.com