23 października 2017

12 października w hali w Zawoi Centrum odbyły się eliminacje gminne w halową piłkę nożną. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Zawojski, Bartek Gaweł, Błażej Pietrusa, Bartek Wojewodzic, Rafał Świtek, Łukasz Motowidło, Dawid Smyrak i Patryk Nowak :) Do rywalizacji stanęły 4 szkoły: SP 2 Zawoja Wilczna, SP 1 Skawica, SP 5 Zawoja Gołynia i SP 1 Zawoja Centrum. W gminie nie było na nas mocnych, zwyciężyliśmy ze wszystkimi zespołami i tym samym stanęliśmy na najwyższym stopniu podium!!!

 

Kolejnym etapem były eliminacje powiatowe. Tym razem zmierzyliśmy się ze Szkołą Podstawową z Toporzyska. Wygraliśmy 3:2 i przeszliśmy do finałów powiatowych:)

 

18 października w Makowie Podhalańskim odbyły się finały powiatowe. Tym razem przyszło nam zmierzyć się z: SP 1 Budzów, SP Juszczyn i SP 2 Sucha Beskidzka. Choć rywalizacja była zacięta, sytuacja w klasyfikacji zmieniała się co chwilkę to ostatecznie zostaliśmy MISTRZAMI POWIATU SUSKIEGO!!! Patryk Nowak został królem strzelców turnieju, a Dawid Smyrak odebrał statuetkę MVB drużyny:)
 

Przed nami półfinały wojewódzkie – trzymajcie kciuki :)

 

 

tekst: K.Sieniawska

 

Piłka Nożna Halowa - DROGA DO MISTRZOSTWA POWIATU

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zawoi       "W naszej szkole uczymy, wychowujemy w duchu miłości do Boga, Ojczyzny i ludzi."

Partnerzy:

 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoi Centrum

Przedszkole nr 1,     Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Zapałowicza 

Zawoja 2000, 34-222 Zawoja    tel./fax +48 33 87 75 020

e-mail: zszawojacentrum@gmail.com