24 stycznia 2018

Świetny turniej, niesamowite emocje i wspaniały występ naszych drużyn. Tak można w skrócie podsumować eliminacje gminne w piłce siatkowej, które odbyły się  19 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zawoi Centrum. Najpierw do boju przystąpiła drużyna chłopców, która bez problemu poradziła sobie z SP 1 w Skawicy. Dobrze turniej rozpoczęły również dziewczęta, które pokonały koleżanki z Zawoi Wilcznej 2-0. Drugi mecz chłopców w którym zmierzyły się SP Centru i SP Wilczna był bardzo wyrównany. Ostatecznie jednak lepsi okazali się nasi uczniowie wygrywając całe spotkanie 2-0 i tym samy zapewniając sobie awans do eliminacji powiatowych. Ostatni mecz turnieju pomiędzy dziewczętami z Zawoi Centrum i Skawicy dostarczył najwięcej emocji. Pierwszy set dla Centrum, drugi dla Skawicy. W trzecim decydującym najpierw prowadziły Zawojanki lecz po zmianie stron role się odwróciły. Obydwie drużyny walczyły o każdą piłkę - punkt za punkt. Ostatecznie zwycięża Centrum 16-14 w całym meczu 2-1 w ten sposób tytuł Mistrza Gminy zostaje w SP Centrum:)

Gratulujemy!!!

 

Skład Dziewcząt z SP Zawoja Centum: Aleksandra Iciek, Alicja Pająk, Marta Pająk, Julia Pietrusa, Joanna Chowaniak, Katarzyna Mętel, Gabriela Klimasara, Natalia Smyrak, Ewelian Hutniczak, Amelia Kudzia, Ramona Guzik, Babrara Hujda, Anna Kuś, Joanna Kuś.

 

Skład drużyny chłopców SP Centrum: Antoni Bogdan, Nikodem Fujak, Mateusz Sałaciak, Jakub Smyrak, Artur Dudoń, Dawid Szarlej, Wronka Przemysław, Kamil Kaczmarczyk, Patryk Smyrak, Patryk Basiura, Dominik Trybała, Maksymilian Dobek.

 

 

 

Nasi uczniowie z kolejnym tytułem Mistrza Gminy

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zawoi       "W naszej szkole uczymy, wychowujemy w duchu miłości do Boga, Ojczyzny i ludzi."

Partnerzy:

 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoi Centrum

Przedszkole nr 1,     Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Zapałowicza 

Zawoja 2000, 34-222 Zawoja    tel./fax +48 33 87 75 020

e-mail: zszawojacentrum@gmail.com