16 czerwca 2019

Drużyna chłopców ZSP w Zawoi Centrum po raz kolejny w tym roku szkolnym stanęła na podium zawodów powiatowych!!!

Tym razem nasi uczniowie rywalizowali w drużynowej lidze Lekkoatletycznej. Najlepsze wyniki indywidualnie osiągali: Aleksander Chowaniak (I miejsce w pchnięciu kulą), Patryk Basiura (II miejsce w pchnięciu kulą), Patryk Smyrak (IV miejsce w pchnięciu kulą), Aleksander Chowaniak (III miejsce rzut oszczepem), Marcin Pasierbek (III miejsce w biegu na 300 metrów), Artur Dudoń (I miejsce w biegu na 1000m), Dawid Bartyzel (II miejsce w biegu na 1000m), Adam Basiura (III miejsce w biegu na 1000m). Ponadto punktowali: Piotr Dyrcz, Dawid Smyrak, Jakub Mazur, Szymon Kudzia-Sas. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce za SP 1 Sucha Beskidzka.

Na najniższym stopniu podium stanęła nasza piłkarska drużyna chłopców. Po bardzo wyrównanym turnieju finałowym złoto wywalczyła Bystara drugi był Maków Podhalański trzecie miejsce przypadło naszym zawodnikom, którzy zagrali w składzie: P. Basiura, D. Bartyzel, D. Smyrak, P. Smyrak, M. Pasierbek, M. Pudalik, P. Nowak, P. Hutniczak, J. Mazur.