12 czerwca 2017

Już po raz trzeci mieliśmy okazję spotkać się na szkolnym festynie w Zawoi Centrum. Przygotowane atrakcje oraz sprzyjająca pogoda sprawiły, że 3 czerwca 2017 r.  na twarzach przybyłych uczestników często gościł uśmiech.

 

Uczniowie z każdej grupy wiekowej zaprezentowali na scenie swoje zdolności muzyczne i aktorskie, a wszystkie występy były nagradzane gromkimi brawami. Dopisali także zaproszeni goście m.in: Orkiestra Babiogórska, 
Kapela Góralska "Hop!Siup!Hej!", Zespół GLOX&KoJot,  Szkoła Dairokkan - Ryu Ju Jitsu, Beskidzkie Centrum Nauki ze Świnnej.

Dla  najmłodszych atrakcją były dmuchane zjeżdżalnie i zabawy zorganizowane przez Klub Aktywnych Mam oraz OSP w Zawoi.

Można było spróbować zdrowych potraw regionalnych, pysznych ciast i smakołyków z grilla, a także sprawdzić się w Paintballu, rozgrywkach sportowych i popróbować szczęścia w loterii fantowej.

 

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Zawoi Centrum, sponsorom, nauczycielom, uczniom i wszystkim zaangażowanym w organizację Festynu. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy postanowili to słoneczne sobotnie popołudnie spędzić razem z nami i wesprzeć naszą placówkę :)

 

 

 

tekst: Urszula Lach

 

III Festyn Szkolny

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zawoi       "W naszej szkole uczymy, wychowujemy w duchu miłości do Boga, Ojczyzny i ludzi."

Partnerzy:

 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoi Centrum

Przedszkole nr 1,     Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Zapałowicza 

Zawoja 2000, 34-222 Zawoja    tel./fax +48 33 87 75 020

e-mail: zszawojacentrum@gmail.com